Son Haberler
Anasayfa / Güzellik Ve Bakım / Yanak sarkmasına çözüm

Yanak sarkmasına çözüm

Kadın olmak zordur, hem de çok zor… Ev işleri, çocuk bakımı, eş olmanın verdiği sorululuklar vs vs… Ki bunların yanı sıra birde çalışan kadınsa, bu zorluklar iki katına çıkar. Bu saydığımız zorlukların, bir de daha zoru var ki, konumu yaşı ne olursa olsun, hep güzel olmak, genç görünmek…

Günlük hayatın içindeki sorumluluklarımızın yanı sıra, birde kendi şahsımıza oaln sorumluluklarımız var, o sorumluluklar ise güzellik adına yaptığımız uygulamalar. Bunun için Yılın Modasını takip eder, cildimizin ihtiyacı olan bakımları uygular ve hep Genç Kalmak İçin Gerekli Şeyleri deneriz. Uzun lafın kısası arkadaşlar, anladığınız gibi kadın olmak çok zormuş yahu!

Meleklermekani.com olarak, bir çok kadının sorunları arasında başı çeken yanak sarkmasını ele alıyor ve bu soruna Ünlü Herbalist Suna Dumankaya’nın çözüm önerilerini sunuyoruz.

Eğer yanaklarınızın ve gıdığınızın sarkık görünümünden şikayetçiyseniz ve sıkılaştırmak istiyorsanız Suna Dumankaya bitkisel çözüm sunuyor. Şifalı bitkiler ile hazırlanan bu kür ile yanakları ve gıdıyı sıkılaştırmak mümkün…

Malzemeler:

* 1 adet siyah turp,* 1 adet elma,* 1 tatlı kaşığı bal,* 1 tatlı kaşığı kabak çekirdeği yağı.

Hazırlanışı ve Uygulanışı:

Birer adet siyah turp ve elmanın sularını, bir tatlı kaşığı bal ve bir tatlı kaşığı kabak çekirdeği yağı ile karıştırın. Akşamları yatmadan önce, bu karışımı bir pamuk yardımıyla temiz cildinize iyice yedirerek yayın. Cildiniz emdikçe, uygulamayı tekrarlayın. Bu formülden haftada en az üç gün yararlanmanızı öneririm. Bu bitkisel kür sayesinde yanaklarınız ve gıdığınız çok kısa sürede sıkılaşacaktır. Sarkık görünümün azaldığını ve zamanla sıkı bir görünüm aldığını göreceksiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*