Son Haberler

Yay

Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

 

Sevgili Yaylar Salı günümüz İkizler burcunda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyor. Ancak enerjiler bununla sınırlı değil. Saat 03:02 Ay-Mars, saat 13:39 Ay-Merkür görünüm etkileri gün boyunca bizlerle beraber. Aktif düşünüyoruz ancak hedef belirlemekte zorlanıyoruz. Kararlar alıyoruz, değiştiriyoruz. Bir türlü tutarlı ve net bir ilerlemede bulunamıyoruz. Bütün bu durumlar bir hayli kafamızı karıştırabilir. İlişkimizdeki dengelerin yerli yerine oturtulması veya hangi konuda olursa olsun net bir sonuç almamız kolay olmayabilir. Her şeyden önce çok akıllı olmamız lazım. Güvenilir değil mi diye, her durumu kontrol etmekte yarar var.

 

Her türlü ilişkide, bugünlerde insanların tavırları, kararları, izledikleri tutum pek aklı başında olmayabilir. Hatta çevrenize şöyle bir baktığınızda şaşırabilirsiniz. Onun için, her birimiz kendimize dikkat etmek, görmediğimiz yola sapmamak, olasılıkları aklı başında değerlendirmek, bir daha gözden geçirmek durumundayız. En azından ay sonuna kadar durum bunu gösteriyor. Saat 20:47-20 Ocak saat 12:44 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız.

 

Kendime geç kalmamak için, belki de bu kadar erken başladım hayata. Belki de bu yüzdendir, Her zaman umut vardır diyerek gülümsedim yarınlara. Biliyorum ki, kendiyle barışık olan, savaşmaz bir başkasıyla………..iremSU

 

Kendimizle ve dünya ile barışık bir gün geçirmemiz dileğimle, Her şey gönlünüzce olsun.

 

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*