Son Haberler

Yay

Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Yaylar saat 15:02 olana dek Ay boşlukta kalacaktır. İş ve özel ilişkinizle alakalı konularda gerek siz ve gerekse partneriniz değişken tavırlar ve birbiriyle çelişmeyen sözler sarfedebilirsiniz. Durumları mantıklı bir şekilde gözden geçirmeniz faydalı olur.

Saat 15:02 itibariyle Terazi burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında, arkadaşça paylaşımlar, seçkinlik arzunuz, ilişkilerde huzur, uyum ihtiyacınız ön plandadır. Sosyal açıdan canlı ve girişken, iletişimsel konularda diplomatik davranırsınız. İlişkinizle alakalı mevzularda da, aklınıza takılan soruları partnerinizle konuşmak istersiniz. Şu aralar Merkür geri hareketi nedeniyle, beraberliğiniz hakkında iç dünyanızda düşünüyor olmalısınız. Sakin olunuz. Özel hayatınızı veya aile içinde yaşanan bir takım meseleleri, bilinçli bir şekilde gözden geçiriniz.

Saat 21:17 Güneş-Chiron kavuşumu ailevi konulardaki sıkıntılarınız, özlemleriniz konusunda etkili olup zayıf noktalarınızın farkına varmanızı sağlar. Küçüklüğünüzde yaşanan durumlar, daha sonra kurduğunuz yuvada meydana gelen gerilim ve kopuşlar bunların bir kaçıdır. Kişi kimi zaman yanlış olduğunu bile bile ailesinin üstüne toz kondurmaz. Çünkü gerçeklerin acı yüzüyle karşılaşmaktan çekinir. Oysaki yaşanılan tecrübeler ve verdiğimiz mücadeleler yanlışların tespit edilerek düzeltilmesi için bir uyarıcıdır. Siz bu uyarıyı gözden gelirsiniz veya gelmezseniz. Ancak ne inkar etmeli ne de kendinize aşırı baskıda bulunarak hayattan kopmamalısınız. Burada önemli olan sağlıklı bir iletişimde bulunmaktır. Size göre aksayan bir şeyler vardır. Fakat mutlaka düzeltilmesi şarttır. Bunun için kendinizi bile feda etmeye hazırsınızdır. Oysaki bilmezsiniz ki, kendinizden çok fazla verdikçe sonunda kullanılan siz olursunuz. Burada yapılması gereken korku ve kırılganlıklarınızın farkına varmak, el birliğiyle bunları çözüme kavuşturmaktır.

Çiçekle yaprak arasındaki mesafeden daha fazla uzak durma ne olur bana. Çünkü sen yoksan ben yarımım. Sen yanımda olunca tamamlanırım……iremSU

Her dem sevdiklerimizle birlikte yan yana olmamız dileğimle…
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*