Son Haberler

Yay

Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Yaylar Cuma günümüz, saat 19:34 olana dek devam edecek Ay boşluk etkisi altında geçecek. Aile ilişkilerinden, parasal konulara kadar durumunuzu gerçekçi bir şekilde ele alınız. Değişim anlamında Mart sonu bir hayli etkili. Ancak şimdi gözden geçirmelerde bulunmamız lazım.

Saat 15:38 Güneş-Pluto arasındaki olumlu görünüm son zamanlarda finansal anlamda yeni çıkış yolları arayanların bir hayli düşünceli olduklarını gösteriyor. Çalıştığınızın karşılığını almak veya en azından güven içinde yaşamak gerektiğini düşünürsünüz. Yeni çıkış yolları için Mart sonunu beklemek gerekiyor.

Saat 19:34 Ay-Akrep burcu geçişi, fiziksel ve ruhsal olarak kendinizi sağlıklı hissetmek için her insan gibi huzur ve güvenliğinize verdiğiniz önem yükselir. Sorun yaratan konular varsa ister istemez düşünülmeyi gerektirebilir. Bazı meselelerde iyi niyetli düşünmenin ne kadar yanlış olduğunu görerek, tedbirli olursunuz. Canınızı yakan, sizi rahatsız eden insanları içinizden affetmek gelmez.

Saat 22:31 Güneş-Satürn görünümü, aile içinde yaşanan durumların, geçmişe dönük gözden geçirilmesini gerektiriyor. Bazı kişiler sizi bir takım konularda sıkıştırabilirler. Ancak sizin de gerçekçi olmanız lazım. Hem sıkıntıda olup hem de dikkatsiz harcamalar yaparsanız daha sonra toparlamak güç olur. Satürn geri hareket dönemindeyiz. Kendi kendinizin otoritesi olmayı bilmek gerekir.

Not: Mart aylık yorumlarınızı Cuma akşamı yayınlayacağım. Bilginiz olsun isterim

Evinizde HUZUR,gönlünüzde MUTLULUK,dilinizde TAT, BİR GÜN DEĞİL,BİR ÖMÜR BAKİ OLSUN Can-ı yürekten sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*