Son Haberler

Yay

Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Yaylar Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde cumartesi gününe adım atıyoruz. Ayın tüm görünümleri, başarılı olmak adına öyle güçlü istekleriniz var ki, sizi hiç kimse ve hiçbir neden durduramaz. Yeter ki karşınıza bir fırsat çıksın. İşlemeyen, sizi tutsak eden ne varsa garip bir şekilde ona yöneliyor gibisiniz. Bazen elinizde olmadan isyan edebilirsiniz bazen de tümüyle teslim olabilirsiniz. Bu yaşadığınız aşka ve geçmişin üzerinizde bıraktığı etkiye göre değişebilir. Gün boyunca kendinizi yenileme ihtiyacınız oldukça yoğun. Maddi konularla ilgili problemler yine karşınıza dikilebilir. Eğer günü, kendi planlarınız dahilinde geçirmenizin önünde engeller varsa, isteklerinizi elde edemediğiniz için gerginlik yaşanabilir.

Bazılarınız gün boyu sadece parasal konular üzerinde odaklanabilir. Hatta gizli bir şekilde hareket etmekten yanadırlar. Hiç kimsenin ne kadar kazandığını veya neye yatırım yaptığını bilmesinden hoşlanmaz. Genel olarak günlük aktivitede sıkıntılar kimi zaman gözünüzde devleşebilir. Durumların neden aleyhinize olduğunu anlayamadığınız zaman öfkeniz yükselebilir. Fikirleriniz sizi harekete geçirir ve sezgileriniz oldukça doğru çıkar. Mistik konular, ritüeller, kişiler üzerinde etkileme olma, karşı cins üzerinde cazibenizi kullanma isteğiniz yoğundur. Sizden saklanan bir şeyi dedektif gibi izleyerek ortaya çıkarabilirsiniz. Hatta kimileriniz sırf bu başarı nedeniyle ödüllendirebilir.

Not: Mart aylık yorumlarınızı dün akşam aylık yorum köşemize ekledim. Hayırlı, huzurlu, bereketli bir ay geçirmeniz dileğimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*