Son Haberler

Yay

Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Yaylar yeni haftamız, saat 04:42 Ay-Neptün görünümüyle başlıyor. Hafızamızda yer etmiş bazı konular, kişiler veya durumlar nedeniyle pek rahat bir gece geçirmemiş olabiliriz. Günün ilerleyen saatlerindeki enerjilere göre ilerlemekte yarar var. Saat 11:19 Ay-Uranüs görünümü, değişim eğer güzel olacaksa hayır demeyiz. Bu görünüm, bize farklı ve heveslendirici olan ne varsa, ona doğru yönlenmemizde yardımcı olabilir. Saat 12:45 Ay-Venüs görünümü, vicdanlı, merhametli yanlarımızı belirginleştiriyor. Ancak diğer taraftan, bizim de kendimizi düşünme vaktimiz geldi. İstiyoruz ki, bir adım atalım ve bu adım kalıcı olsun.

Saat 13:00 Ay-Jüpiter karşıtlığı, ilişkimiz ve genel olarak hayatımızı ilgilendiren konularda iyice bir gözden geçirmede bulunmadan değişim yönünde kararlar almayalım. Ortak çıkarlarımızı mutlaka gözetelim.

Saat 14:59 Güneş-Merkür kavuşumu geçtiğimiz 14 Şubat ve yakınlarında, ailemizi, evimizi ilgilendiren, yerleşimle alakalı konuları, geçmişe dayalı bir takım meseleleri tekrar bir gözden geçirmemizin doğru olacağını gösteriyor. Bu konularda iki hafta kadar beklemede kalalım. Ondan sonra kararımızı veririz.

Saat 15:52 Venüs-Jüpiter görünümü, ilişkimiz ve ailemizi, evliliğimizi, beraberliğimizi ilgilendiren meselelerde bir takım değişimleri gündeme getirebilir. Durumlara iyice bakmakta yarar var.

Saat 23:53 Yay burcundaki sondördün fazı, kişisel anlamda çabucak kararlar vermemize, evimiz ve ailemizle ilgili meseleleri abartılı bir şekilde ele almamıza neden olabilir. Üzerinde bir daha düşünmemiz yararlı olur.

Yeni hafta boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Umduğunuz her ne varsa, hayrınıza olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*