Son Haberler

Yay

Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

 

Sevgili Yaylar bugün parasal konularda özgürce hareket etmek isteyebilirsiniz. Ancak saat 21:17 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Mesleki ve toplumsal hayatın içinde güçlü görünmek isteğiniz ön plandadır. Bu dürtü sayesinde sorumluluklarınızı ciddiyetle yerine getirmeye çalışabilirsiniz. Boşluktaki Ay etkisi altında risk almaktan uzak durur, size ait olan her şeye aşırı şekilde sahip çıkar ve elinizdekini muhafaza etmeye çalışabilirsiniz. Yalnız bunu abartılı bir hale dönüştürmek gereksiz yere tedirginlik duymanıza yol açar. Bazı ihtiyaçlarınızı satın almak veya ödemelerinizi yapabilmek için ekstradan para ihtiyacınız yükselebilir. Fakat bir takım nedenler yüzünden bunu elde etmekte zorlanabilirsiniz.

 

Saat 19:57 itibariyle Merkür-Mars kavuşumu Ay-Boşluk zamanına denk geldiği için, iş yaşamımız, aşk hayatımız, ilişkimiz gibi konular üzerinde gözlemde bulunmanın, şöyle bir enine boyuna düşünmenin önemli olacağını gösteriyor. Bir iş istediğimiz gibi hızla ilerlemiyorsa veya özverili çalışmamızı gerektiriyorsa, ancak bunun bize olan yararı fazla ise, bu yorgunluğu doğal sayalım.

 

Saat 21:17 itibariyle Kova burcunda ilerlemeye başlayan Ay etkisi altında, özellikle maddi konularda girişimde bulunmak, etrafınızla iletişim kurmak, dostlarınızla irtibata geçmek kolaylaşır. Sosyal ilişkiler ve organize işlerde başarılı olabilirsiniz. Doğal liderlik özellikleriniz ve girişim kabiliyetiniz ön plana çıkmaya başlar.

 

Herkes kendi hikayesinin USTA kalemi,

Marifet SÖZLERDE değil, insanın yüreğinde GİZLİ …

 

Birbirimizi üzmeden, güzel paylaşımlarda bulunacağımız bir gün geçirmemiz dileğimle …

 

irem SU

Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*