Son Haberler

Yay

Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Yaylar saat 02:13 itibariyle Oğlak burcunda ilerleyecek Ay, satın alma işleriniz, ödemeleriniz, vergilerinizle alakalı konuların sağlam bir şekilde halledilmesini sağlar. Zor duruma düşmemek için tabii ki akıllıca hareket etmekte yarar vardır. Ay-Oğlakta kişinin risk altına girmesini önler. Bu anlamda yararlıdır. Mali açıdan eğer bir kaybınız varsa, yasal haklarınızı lütfen gözetin. Para piyasasını incelemeden, yetkili kişilerle görüşmeden bir yatırımda bulunmayın.

Saat 07:51 Ay-Neptün olumlu görünümü, ev-aile-güvence konularında ideallerinize sahip çıkmanız ve hayallerinize uygun bir dünya yaratmak arzunuzu pekiştirir. Saat 14:28 Ay-Uranüs zorlu görünümü, her türlü konuda, dilediği gibi yaşama arzusunun bir kez daha altını çiziyor. Para konularında baskı altında kalan, sabırlı olmaya zorlanan birey, eğer hayatın tadını çıkaramıyorsa kendini kurulmuş bir saat gibi hissedebilir. Ve öyle bir noktaya gelir ki, ister istemez gerilimli tepkiler gösterebilir.

Saat 21:15 Ay-Pluto kavuşumu, Yayların pek hoşuna gitmeyebilir. Çünkü ciddiyet ve biraz da karamsarlık içerir. Ancak şu var ki, eğer bir kişi güven içinde yaşamak istiyorsa disiplinli olması gerektiğini bilmelidir.

Hedefinize kolayca ulaşmanız için yolunuz aydınlık, Ömür boyu mutlu olmak için şansınız açık olsun. Huzurlu bir gün geçirmeniz dileğimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*