Son Haberler

Yay

Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Yaylar saat 04:03 Venüs-Satürn ve saat 09:18 Merkür-Satürn olumlu görünümü, iç dünyamızın derinliklerinde sorguladığımız, yerli yerine oturtmaya çalıştığımız her türlü konuyu ve ailemizle ilgili meseleleri ciddi ve uzun vadeli bir şekilde gözden geçirmemizi sağlıyor. Merkür gerilediği için, yeni bir karar vermemiz kolay değil. Zaten gelişmeler, 28 ve 29 Mart tarihlerini işaret ediyor. O tarihlerdeki duruma göre yönümüzü belirleyeceğiz.

Saat 05:07 Venüs-Pluto, saat 06:55 Merkür-Venüs kavuşumu, saat 10:25 Merkür-Pluto arasındaki görünümler, iç dünyamızda her şeyi yerli yerine oturtmak ve arzu ettiğimiz güce kavuşmak isteğimizin altını çiziyor. Paranın, huzurun, ailenin, geleceğin derinlikli bir şekilde gözden geçirilmesini sağlıyor. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Ailevi konular, evimiz, parasal alışverişlerimizi bilinçli bir şekilde ele alalım. Saat 23:14-8 Mart saat 05:02 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Tüm burçlar kendi yorumlarında sözü edilen konular üzerinde 28 ve 29 Mart tarihine kadar çok iyi düşünmelidirler. O tarihlerdeki enerjiler, yeni değişimleri işaret edici ve bugünkü durumları farklı bir açıdan ele almamızı sağlayıcıdır. Onun için lütfen bugünlerde endişelenmek, ah vah etmek VEYAHUT aceleci kararlar almak yerine,,,aklı başında hareket etmekte, detayları gözden kaçırmamakta,,, gözlemde bulunmakta, incelemekte yarar var.

İnsan kendini yalnız sanır çoğu zaman
Zanneder ki, sahipsizdir, öylesine yaşar
Ve bir gün toprak olup gidecektir dünyadan…
Ancak bilmez ki, bu devranı Yaradan,
İnsana yakındır şah damarından
Bazen biz farkında bile olmadan
Mucizeler hazırlanır lehimize olan
Biraz sabırlı ol ey İnsan
Yaralar sarılır,,,,,çekilenler unutulur
Yeniden doğmuş gibi olursun o an…….iremSU.

Can-ı yürekten sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*