Son Haberler

Yay

Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Yaylar cumartesi günümüz, saat 07:08 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle başlıyor. Bizi hem dış dünya ile irtibatta bulunmamızda destekliyor hem de özgürce hareket etmemizi sağlıyor. Bireysel anlamda hangi konularda yenilikte bulunmak istiyorsak o alana yönelebiliriz. Aşka açığız, değişime açığız ve oldukça hevesliyiz.

Saat 07:50 Ay-Jüpiter olumlu görünümü gerçekten fayda sağlayan, hayatımıza canlılık ve yenilik kazandıracak ilişkilere yönelmemizi sağlıyor. Eğer ilişkimiz varsa, partnerimizin fikirlerini, hayata bakış açısını anlamak istiyoruz. Kendini kapatan, sır dolu, ne yaptığını, ne düşündüğünü bilmediğimiz bir insandan hoşlanmayız.

Saat 12:26 Ay-Venüs kavuşumu sürpriz tanışmaların, bağlantıların, yeniliklerin işaretçisi olarak dikkat çekiyor. Aklı ile yüreğini bütünleştiren, bize hayatın güzelliklerini hissettirecek, kendimizi değerli hissetmemizi sağlayacak birine veya birilerine ihtiyacımız var.

Saat 14:08 Merkür-Jüpiter görünümü, uygulamak istediğiniz ancak bir takım nedenlerle sürekli rafa kaldırmak zorunda kaldığınız değişimleri tekrar gözden geçirmenizi sağlayacaktır. Bu görünüm herkes için aynı anlama gelmiyor. Bir kısmınız için evlilik ve partnerinizle ilgili konularda etkili olurken, bazılarınız için iş ortaklığı, eviniz, ailenizle ilgili meseleleri kapsayabilir. Bu görünüm bize, yeniliklere ne kadar açık ve hazır olduğumuzu soruyor. Eksiklerimiz olup olmadığını sorgulamamız gerekiyor.

Saat 16:13 Ay-Satürn mücadeleci görünümü, duygusal anlamda zorlayabilir. Dış dünyada aktifsinizdir ancak içsel anlamda bazı meseleleri kafanıza takabilirsiniz.

Keyifli, yüzümüzü güldüren hoş sürprizlerle dolu bir Cumartesi günü geçirmemiz dileğimle …

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*