Son Haberler

Yay

Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Yaylar yeni haftanın ilk enerjisi saat 03:29 Ay-Neptün kavuşumudur. Bu görünüm, Hayata pozitif açıdan bakmamızı sağlar. Aile üyelerinizle sevgi, şefkat hisleriyle örülü bir tarzda ilişki kurabiliriz. Ruhumuzu ve bedenimizi dinlendirmek ihtiyacımız bir hayli yoğundur. En azından sorunlarımızdan, sıkıntılarımızdan bir parça olsun uzaklaşmak isteriz.

Saat 08:42 Venüs-Satürn görünümü, diğer burçlar gibi sizin de yaşamınızda yavaşlama, durumunuzu gözden geçirme, temkinli hareket etmeniz gerektiğini hatırlatan bir uyarı gibi. Bunlar size sıkıcı gelse de, aslında sizi zararlı durumlardan koruyucu bir mola gibi görülmelidir. Daha dikkatli bir şekilde hareket etmekte fayda vardır.

Saat 10:33 Ay-Jüpiter görünümü, ilişki-evlilik-iş ortaklığı konularında gerçekçi düşünmelisiniz. Aranızdaki farklılıkları iyice tespit etmeli, geleceğinizi boş bir hayal veya yanlış bir ilişkiye teslim etmemelisiniz. İlişkiniz olsun veya olmasın, kriterlerinizi iyi belirleyiniz. Ona göre seçimlerde bulununuz. Saat 17:41 Ay-Pluto görünümü zorlukları gözünüzde büyütmeden hedefinize ulaşmanız için destekleyici olan bu görünüm, engelleri kolayca aşabilmenizde yardımcıdır. Evinizin, ailenizin geçimi ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için para kazanmayı, biriktirmeyi, güç sahibi olmayı çok daha fazla arzularsınız. Saat 11:57 Ay-Mars ve saat 16:01 Ay-Merkür kavuşum etkisi altında, Bilinçaltınızda veya kişisel derinliklerinizde huzur duygusu bir hayli önem kazanır. Mahremiyetinize verdiğiniz önem belirgin bir şekilde ortaya çıkar. Olumsuz hiçbir şeye tahammülünüz yoktur. İlişki- iş hayatınız-eviniz ve ailenizle ilgili konuların tarafsız ve gerçekçi bir şekilde ele alınması, karar verilmesi iyi olur.

Saat 19:03-13 Şubat Çarşamba saat 03:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre boyunca, dikkat edilecek husus, kendinizde ve gücünüzden şüpheye düşmemek, azmin elinden hiçbir şeyin kurtulmayacağını bilmektir. Bizi olabilecek zararlardan koruyucu en önemli olgu, kendimizin farkında olmaktır. Bu süre içinde, gerçek duygu ve düşüncelerinizi dışa karşı ifade etmekten sakınabilir, susmayı tercih edebilirsiniz. Önünüzü net olarak görmekte zorlanabileceğiniz bu sürede, kafanızın içi epeyce meşguldür. Çözüm bulmakta zorlandığınız meseleleri kendi içinizde ele almayı tercih edebilirsiniz.

Bugün bir yanımız özgür olmak istese de, bir yanımız hayatla mücadele etmek zorunda..Hadi bakalım hayırlısı ola. Mutlu haftalar diliyorum tüm can dostlarıma. Her şey gönlünüzce olsun.

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*