Son Haberler

Yay

Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Yaylar yeni günümüz, saat 08:00 Merkür-Pluto olumlu görünümüyle başlayacak. İç dünyamızda her şeyi yerli yerine oturtmak ve arzu ettiğimiz güce kavuşmak isteğimizin altını çizen bu görünüm, paranın, huzurun, ailenin, geleceğin derinlikli bir şekilde gözden geçirilmesini sağlıyor. Önemli olan kendimizi güvende hissetmek. Eğer yarınlarımızdan emin olursak önümüze çıkabilen her engeli kolayca savuşturabiliriz öyle değil mi? Bu görünüm gün boyu boşlukta ilerleyecek Ay etkisi altında gerçekleşecek. Bu nedenle önemli konularda start vermiyoruz ve elden geldiğince günü kendi ritmi içinde değerlendiriyoruz.

Saat 21:16 Merkür-Satürn olumlu görünümü, iç dünyamızın derinliklerinde sorguladığımız, yerli yerine oturtmaya çalıştığımız her türlü konuyu ve ailemizle ilgili meseleleri ciddi ve uzun vadeli bir şekilde gözden geçirmemizi sağlıyor. Ay tüm gün boşlukta ilerleyeceği için, yeni bir karar vermemiz kolay değil. Zaten gelişmeler, alttaki paragrafta de ele aldığım gibi, Mart ortası ve özellikle 28 ve 29 Mart tarihlerini işaret ediyor. O tarihlerdeki gelişmeler bizim de gidiş yönümüzü belirleyecek. Bugün rutin işlerimize ağırlık verelim ve huzuru kendi içimizde temin ederek, dış dünyaya adapte olalım.

TÜM BURÇLAR İÇİN NOT:

Merkür-Satürn ve Merkür-Pluto arasındaki destekleyici görünümlerin ilki bugün gerçekleşecek..Ancak, aynı görünümler 7 Mart, 28 ve 29 Mart tarihlerinde tekrarlanacak(merkür geri hareketi nedeniyle)

Demek ki,

Bugün karşılaştığımız durumlar,,,,bugün üzerinde düşündüklerimiz,,,bugün tamamdır dediklerimiz,,,,bugün adım attıklarımız,,,,,,belki kafamızı bulandıranlar,,belki de cevapsız kalan sorular 28 Şubat tarihinde VEnüs ve Neptünün güçlendirici ışığı altında olumlu yönde gelişebilir…..olmayan, gerçekleşmeyen, bir türlü şifaya kavuşmayanlar,,,,7 Mart tarihinde tekrar düşünmemizi, ,,tekrar bakmamızı, tekrar değerlendirmemizi sağlar….28 ve 29 Mart tarihinde ise, karşımıza çıkacak fırsatlar, aktif enerjiler,,,olmayanı geride bırakma, olana yelken açma anlamında bizi harekete geçirir….

Hayırlar ola diyelim…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*