Son Haberler

Yay

Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Yaylar, Koç burcunda ilerleyecek Ay Çarşamba günümüzün tümünde etkili olacak. Bu enerji, hem kişisel yönden cesaret verici hem de hevesli bir şekilde hareket etmenizi sağlayıcıdır. Bu saat başladığında, bir hayli ataksınızdır. İsteklerinizi elde etmek için elinizden geleni yapabilirsiniz. Otoritenizi kabul ettirebilirsiniz.

Saat 15:05 Ay-Uranüs kavuşumu, sizler açısından bir hayli olumludur. Fiziksel ve zihinsel anlamda sizi aktif hale getirir. Modern düşünmenizi, yaratıcı çalışmalarda bulunmanızı, fikirlerinizi dile getirmenizi sağlar. Zaten böyle bir görünüm altında, kısıtlanmaktan hiç hoşlanmazsınız. Hep daha fazlasını, yeni olanı istersiniz.

Saat 16:00 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, sizi aşk hayatınızla ilgili konularda bir hayli arzulu, istekli, heyecanlı hale getirir. Partnerinizle saatlerce konuşabilir, yazışabilirsiniz.

Saat 23:34 Ay-Pluto görünümü yapılan işlerden elde edilecek paraların göstergesidir. Böyle bir enerji size kuvvet verir, güç aşılar. Ancak maddi konulardaki harcamalara da dikkat etmeniz yerinde olur.

Beklentileriniz doğrultusunda güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*