Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Yaylar

Yaylar

Gezegeni : Jüpiter
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Mor
Uğurlu Sayısı : 5
Uğurlu Taş : Turkuaz
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Yaylar saat 10:37 olana dek,Terazi burcunda ilerleyecek Ay, hem ilişki hem de amaçlarınız konusundaki beklentilerinizi öne çıkarır. Çevrenizdeki kişilerin işbirliği içinde olmaları, onlarla birlikte çalışmaktan zevk almanızı sağlar. Tabii ki bunun sonucunda kendinizi tümüyle işinize verebilirsiniz.

Saat 03:11 Ay-Uranüs karşıtlığı, sıra dışı güzellikleri yaşama arzunuzu işaret ederken, her an aşık olmaya hazır olduğunuzu gösterir. Yenilikler sizi fazlasıyla kendine çeker. Macera yaşama ihtiyacı belirgin şekilde artar. Saat 10:37-1 Mart saat 19:34 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süreçte, gerçekçi olanla olmayan hedeflerinizi birbirinden ayırmak için şöyle bir düşünmekte yarar var. Kimlerle arkadaşlık etmektesiniz, kimlerle yolun sonuna geldiniz veya kimlerle iş birliğinde bulunmak gelişiminiz açısından önem taşıyor, bunlar üzerinde bir daha düşününüz. Ancak bu düşünmek, acil kararlar almak anlamına gelmesin.

Saat 15:37 Venüs-Neptün kavuşumu sizin en özel ve en mahrem olarak gördüğünüz tüm meseleleri büyük bir olgunlukla, biraz da manevi açıdan ele alarak, hoşgörülü bir şekilde tolere edebilmenizi sağlar. Özellikle ilişki meselelerinde bu fazlasıyla öne çıkar. Kişi affetmeye hazırdır. Tabii ki ben gerçekçi düşünmeyi de ihmal etmeden bunu yapmanızı tavsiye ederim. Bu kavuşum şifalandırıcı olduğu için, tüm Yayların hayrına olacak gelişmeleri işaret etmesini canı gönülden diliyorum.

Hayat bir devran,,,içinde devran olan yine insan….iremSU

Her doğan gün, yeni bir fırsatın işareti olabilir. Umutlu düşünelim, güzellikler bizi bulsun.

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*