Son Haberler
Anasayfa / Vitrinler / Yedek gelin ayakkabısı nasıl olmalı

Yedek gelin ayakkabısı nasıl olmalı

Düğünde yedek bir ayakkabı kesinlikle bulundurun. Bütün gün ayakta koşturup tüm gece dans etmek kolay olmayacaktır. Peki yedek bir ayakkabım nasıl olmalı mı diyorsunuz ? İşte cevabı…

El işi ve dantel babetler
Düğün ayakkabınızı ne kadar önemsediğinizi biliyoruz. Peki ya bütün gece dans etmenizi garantileyecek olan babetleriniz ? Vurmaması için olabildiğinc yumuşak babetleri tarcih edin. Ayrıca, el işi ve dantel babetleri seçerseniz şıklığınızdan da ödün vermezsiniz. Büyük taşlarla süslü sade babetler de en iyi seçenekler arasında.

Cıvıl cıvıl renkler
Gelin ayakkabısında renklerden yanaysanız babetlerinizi de renkli seçebilirsiniz. Gelin çiçeğinizle ve düğün dekorunuzla uyumlu bir babet çok şeker olacaktır. Üstelik de bu babetleri düğündn sonra uygun kıyafetlerinizle de kullanabilirsiniz. Son zamanlarda aradığınız her renk tonuyla öne çıkan balerin babetler zarif ve canlı renkleriyle iyi bir seçenek olacaktır.

Aşkınızın hikayesi
Dilerseniz el yapımı ayakkabı üreten bir yerde seçeceğiniz babet üzerine boyayla aşk hikayenizi de resmettirebilirsini. Düğün tarihinizin yazılı olduğu, ellele tutuşmuş sevimli bir gelin damadın resmedildiği bir babet kesinlikle saklanmaya değer olacak. Kumaş bir spor ayakkabı üzerine Bayan ve Bay olarak soyisminizi işletmek de romantik seçenekler arasında.

Converse tutkunlarına
Converse tutkunları kesinlikle neden bahsettiğimizin farkındalar. Evet gelinlik altına Converse giymekten bahsediyorsunuz. Öyle şey de olur mu demeyin. Modern çiftler bütün tabuları yıkmakta sınır tanımıyor ve düğünün eğlence demek olduğunu çok iyi biliyorlar. Siz de spor ayakkabıdan vazge.meyen ve topuklu ayakkabı üstünde penguen gibi yüyüyen gelinlerdenseniz kimseye kulak asmayın. Çekin spor ayakkabıları ve eğlenmenize bakın.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*