Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Yengeç

Yengeç

Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi

Sevgili Yengeçler Çarşamba günümüz saat 15:02 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında geçecek. Biz kendimizi ifade etmekte birileri de anlamakta zorlanabilir. Özellikle ilişki anlamındaki sorunlar can sıkabilir. Benim tavsiyem elinizde olmayan veya üçüncü şahısların neden olduğu meseleleri soğukkanlı bir şekilde ele almaktır.

Saat 15:02 Ay-Terazi burcunda seyrine başlarken, her türlü ortaklıkta uyum, huzur ve adil paylaşımlara önem verirsiniz. Ayrıca kimlerle ilişkiniz olduğunu, nelere ihtiyaç duyduğunuzu bundan sonrası için hayatınızda neleri arzuladığınızı gözden geçirirsiniz. Problemlerin üstünü kapatmazsınız. Ancak negatif insanlardan, çözüm bulmayıp yokuşa sürenlerden uzak durmak istersiniz.

Saat 21:17 Güneş-Chiron kavuşumu hem yaşadığınız olaylar ve hem de karşınıza çıkan kişiler sayesinde karmik gelişiminizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca bugüne dek yaşadığınız olayları şanssızlık olarak görmek yerine, yaşamsal gelişiminiz anlamında faydalı olduğunu kabul edebilirsiniz. Bazen insan acı tecrübeleri hatırlamak istemez, onları yüreğinde bastırır ve inkar eder. Hatta bunu kendisine yaşatan insanlardan uzak durur, onları nefretle anabilir. Kimilerimiz tam tersine sürekli kendine yüklenir, bütün suçu üstlenir, kendi kendine eza cefa çektirir. Oysaki bütün bunlar, olayları unutmamıza engel olduğu gibi, sürekli aynı deneyimlerle karşı karşıya gelmemize neden olur. Bu kavuşum hatalara sebep olan asıl nedeni işaret eder ve nasıl tedavi edileceğini öğretir. Böylece kişi derdiyle yüzleşirken geçmişin yüklerinden de kurtulmuş olur.

Çiçekle yaprak arasındaki mesafeden daha fazla uzak durma ne olur bana. Çünkü sen yoksan ben yarımım. Sen yanımda olunca tamamlanırım……iremSU

Her dem sevdiklerimizle birlikte yan yana olmamız dileğimle…
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*