Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Yengeç

Yengeç

Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi

Sevgili Yengeçler saat 10:37 olana dek, aile içinde veya yakın dostlarımızla olan ilişkimizde, iş hayatımızda veya hangi konuda olursa olsun bizi onaylamalarını arzu edebiliriz. Her durumu dengeli ve ölçülü bir şekilde kafamızın içinde derleyip toparlanmak arzumuz yoğundur.

Saat 03:11 Ay-Uranüs karşıtlığı, kendimize yeni bir yol çizmekten çekinmediğimizi gösterir. Eğer hayatımızda bazı dengesizlikler varsa bunlardan kurtulmak isteriz. Çünkü keyfimizi kaçıran şeylerin bizim üzerimizde bir hayli etkili olduğunun bilincindeyizdir. Saat 10:37-1 Mart saat 19:34 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süreçte, huzurlu ve sağlam bir düzen kurabilmeniz için öncelikle sorumluluklarınızın farkında olmanız gerektiğini işaret ediyor. Eviniz, ailevi ilişkilerinizle alakalı konularda belli bir baskı söz konusu olabilir. Alıştığınız düzenden koparak kendinize yeni bir düzen kurmak ve bunu başarılı bir şekilde sürdürmeniz gerektiğinin farkındasınızdır.

Saat 15:37 itibariyle Venüs yüceldiği, Neptün yönettiği burçta kavuşum yapacak. Bu görünümü gayet olumlu buluyorum. İnancınızı, maneviyatınızı, hayata olan direncinizi yükseltir. Eğitimden yerleşime, fiziksel gelişiminizden kendiniz adına gerçekleştirmek istediklerinize kadar her alanda iç görü kazandırır. Engellerin üstesinden gelebilmeniz, yeteneklerinizi keşfedebilmeniz için size destek olur.

Hayat bir devran içinde devran olan yine insan….iremSU

Her doğan gün, yeni bir fırsatın işareti olabilir. Umutlu düşünelim, güzellikler bizi bulsun.

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*