Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Yengeç

Yengeç

Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi

 

Sevgili Yengeçler saat 21:17 olana dek Ay-Boşluk etkisi devam edecek. İlişkinizle alakalı konularda dikkatli hareket etmeniz gerekiyor. Birbirinizin fikirlerine ve isteklerine saygı duymak yerine, bencilce hareket etmek son derece yanlıştır. Böyle bir bakış açısı altında, hiçbir konuda karar almanız mümkün değildir. Kaldı ki, Ay boşlukta olduğu zamanlar anlaşmak zaten zordur. Bu saat diliminde, eksiklerinizin gözden geçirilmesi ve eğer içinden çıkamadığınız bir probleminiz varsa konuşarak, neler yapabileceğinizi saptamak en doğrusudur. Birbirinize anlamaya çalışmak dururken, geçici bireysel tatminlerin kime faydası olabilir ki? Tabi ki olmaz. Onun için sevginin emek, özveri, uyum duygusuyla bezenmesi gerektiğinin bilincinde olup özellikle boşluk saatlerinde daha özenli davranmalısınız.

 

Saat 19:57 itibariyle Merkür-Mars kavuşumu Ay-Boşluk saatleri içinde gerçekleşeceği için, çevremizle olan iletişimimiz, ilişkimiz, iş hayatımız, sorumluluklarımız ve genel olarak bir çok mesele üzerinde hassasiyetle durmamız mümkündür. Bir adım atmak, önümüzü görmek kolay değildir. Beklemede kalıp gözlemde bulunmayı tercih edersek, enine boyuna düşünürsek günü daha olumlu yönde değerlendirmiş oluruz.

 

Saat 21:17 de, Kova burcunda ilerleyecek Ay, arkadaşça paylaşımların ön planda olmasını sağlayıcıdır. Çevrenizdeki insanlarla aranızda belli bir sıcaklık ön planda olsa da, gerektiği yerde mesafeli duruşunuzu koruyabilirsiniz. Kendinizden oldukça eminsinizdir. Fakat dipte kuşku ve kuruntularınız aynen durur. Bunları kendi içinizde belirli bir düzenlemeden geçirirseniz sorun çıkmaz.

 

Herkes kendi hikayesinin USTA kalemi,

Marifet SÖZLERDE değil, insanın yüreğinde GİZLİ …

 

Birbirimizi üzmeden, güzel paylaşımlarda bulunacağımız bir gün geçirmemiz dileğimle …

irem SU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*