Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Yengeç

Yengeç

Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi

Sevgili Yengeçler derinden derine ilişkimizle ilgili konuları gözden geçirebileceğiniz bir gündesiniz. Ay-Akrep burcunda ilerliyor. Gün boyu Ayın tüm görünümleri, sevgi, paylaşım olgularının ne kadar kıymetli olduğunu vurguluyor. Partnerimizle el birliğinde bulunuyorsanız kendimizi güvende hissedebilirsiniz. Aşk hayatınız başta olmak üzere mesleki konular üzerinde düşünebilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmek istersiniz. İhtimaller, olasılık hesapları böyle bir etki altında inceden inceye yapılır. Çünkü ayağınızı kaydırabilecek bir durumu önceden bilerek önlem almak istersiniz.

Sezgilerinizi yoğunlaştırıcı, uzun vadeli planlarınız konularında sizi düşündürücü fakat bir o kadar destekleyici olan görünümler, dinlenmek arzunuzu da işaret ediyor. Böylelikle kafanızı toparlamak ve neler yapacağınıza dair planlamalarda bulunmak mümkündür. Bu etki altında içinde bulunduğumuz duruma göre dayanıklılığımız test edilmiş oluyor. Buradan anlaşıldığı üzere ilişkimizde sorun yoksa sevdiğimiz kişiyle tutkulu paylaşımlarda bulunmamız hatta ciddi konuşmalar yapmamız mümkün. Eğer tam tersine sorun varsa, endişelerimizi mutlaka gidermek isteyebiliriz.

Not: Mart aylık yorumlarınızı dün akşam aylık yorum köşemize ekledim. Hayırlı, huzurlu, bereketli bir ay geçirmeniz dileğimle…

 

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*