Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Yengeç

Yengeç

Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi

Sevgili Yengeçler yeni haftamız, Saat 04:42 Ay-Neptün görünümüyle başlayacak. Güne iyi bir uyku alarak başlamanın önemi büyük. Bir çok meseleyi kafamıza takmamız mümkün. Her şeyi kurcalayabiliriz. Uykumuz bölünebilir. Saat 11:19 Ay-Uranüs görünümü, işimiz gücümüz, sağlığımız ve ilişkimize farklı bir pencereden bakabilmemizde yardımcı oluyor. Saat 12:45 Ay-Venüs görünümü, sevdiklerimize olan aşırı bağlılığımızı gösteriyor. Nereye gitsek, ne yapsak bir şeyler bizi tatmin etmiyor gibi. Tam olarak anlamadan içimiz rahat etmeyecek. O yüzden kurcalıyoruz. Net olarak anlamadan rahat edemiyoruz.

Saat 13:00 Ay-Jüpiter karşıtlığı, dağılmadan işimize odaklanmamız gerektiğini işaret ediyor. Eğer karşımıza bir fırsat çıkarsa bunun faydalarını ve olabilecek zararlarını iyice ölçüp biçelim.

14:59 Güneş-Merkür kavuşumu geçtiğimiz 14 Şubat tarihi ve yakınlarında ele alınmış yer değişimi, eğitim, gelişim, ticari konular ve bağlantıların tekrar gözden geçirilmesini ve üzerinde düşünülmesini sağlıyor. Eğer hala soru işaretleriniz varsa lütfen acele etmeyiniz. İki hafta daha üzerinde düşününüz.

15:52 Venüs-Jüpiter görünümü, geçtiğimiz Temmuz ayından bu yana sağlık, iş, değişim ve hayatınızda gelişen yenilikleri veya hesapta olmayan durumları tekrar hatırlatıcıdır. O tarihten bu yana neler yaşandı, şimdiki durum sizi tatmin ediyor mu? üzerinde bir düşününüz.

Saat 23:53 Yay burcundaki sondördün fazı, iş, eğitim, yerleşim anlamındaki konular üzerinde yanlış değerlendirmede bulunmamak için bir daha düşününüz. Her türlü olasılığı hesaba katınız.

Yeni hafta boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Umduğunuz her ne varsa, hayrınıza olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*