Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Yengeç

Yengeç

Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi

Sevgili Yengeçler yeni haftanın ilk günü saat 03:29 Ay-Neptün kavuşumuyla başlıyor. Başkalarının duygularını anlamanızda, sizinle aynı düşünmeseler de, onları sevgiyle kucaklamanızda destekleyici olan bu görünüm, hayatın zorlu yanlarından ziyade, bizim için önemi olan güzellikleri kucaklama arzumuzu büyütüyor.

Saat 08:42 Venüs-Satürn arasındaki dikkate değer görünüm, ortaklaşa yapılan işler, ilişkiniz, aşk hayatınız, çocuklarla alakalı konular üzerinde çok fazla durabilirsiniz. Bir hayli düşünürsünüz. Endişelenebilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir. Karar vermekte, durumları net olarak görmekte zorlanırsınız.

Saat 10:33 Ay-Jüpiter görünümü, hangi konuda olursa olsun iyice incelemeniz, doğru ile yanlışı birbirinden ayırmanız gerektiğini gösteriyor. Bazen problemimiz olduğu halde rehavete kapılıp görmezden gelebiliriz. Bazen de tam tersine anlamadan dinlemeden minicik bir meseleyi büyütebiliriz. Bu görünüm, doğru ve sağlıklı bilgi ile hareket etmek gerektiğini gösteriyor. Saat 17:41 Ay-Pluto görünümü ruhsal olarak kendinizi güçlü hissetmemizi ve maddi konularda olumlu düşünmemizi sağlar. Saat 11:57 Ay-Mars ve saat 16:01 Ay-Merkür kavuşum etkisi altında gönül ilişkilerinde fedakarlık ve özverili tavırlar ön planda olmaya başlar. Gerek partnerinizle gerek günlük aktivenizde, insanlarla olan bağlantınızda, hayatın tüm karmaşık ve sıkıntılı yanlarını inancınızla aşarak, aşkla ilerlemek istersiniz. Ben doğru olan bilginin önemsenmesi, hayali düşünmekten, araştırmadan soruşturmadan bir fikrin, inanışın peşinden gidilmemesi gerektiğini söylemeliyim.

Saat 19:03-13 Şubat Çarşamba saat 03:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız ve bu süre oldukça uzun. Hayal dünyamızın kapılarını ardına kadar açık. Sıradan hayatımızın, değişime uğrayacağı günü özlemle bekliyoruz. Algımız o kadar berrak ki, etrafımızda olan biteni farklı bir gözle görmeye, anlamaya çalışırız. Ancak bir yandan da arzularımıza gem vuramayız. İllaki olmalı, artık bu sıkıntılar sona ermeli diyerek çırpınırız. Zamanı gelmeyen, henüz yerli yerine oturmamış olan şeyler canımızı daha fazla sıkabilir. Boşluk süresince, karşımıza çıkabilecek terslikleri şefkatli ve ılımlı yaklaşımlarla çözmemiz gerekebilir.

Bugün bir yanımız özgür olmak istese de, bir yanımız hayatla mücadele etmek zorunda..Hadi bakalım hayırlısı ola. Mutlu haftalar diliyorum tüm can dostlarıma. Her şey gönlünüzce olsun.

irem SU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*