Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Yengeç

Yengeç

Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi

Sevgili Yengeçler Salı günümüz iki önemli görünüme ev sahipliği yapıyor. Ay tüm gün boşlukta kalacağı için her burç mensubu gibi sizin de yenilik anlamında bir uygulamayı başlatmak yerine beklemede kalarak rutin hayatınızın gereklerini yerine getirmenizde yarar görüyorum. Bu görünüm, aşkı zihnimizin derinliklerinde yaşamamız ve hissetmemiz adına bizi destekliyor. Güven duygumuz yükseliyor ve sevginin hayatımızda ne kadar önemli bir güç olduğunu tekrar hissetmemizi sağlıyor. Bu anlamda gayet olumlu. Ancak başta da belirttiğim gibi, bir ilişkiye başlamak, bir karar vermek için henüz şartlar elverişli değil. Onun için bu görünümün olumlu tesirini yüreğimizin derinliklerinde hissedelim ve ay sonundaki gelişmeleri bekleyelim.

Saat 21:16 Merkür-Satürn olumlu görünümü aşk hayatınız ve gelişim anlamındaki kararlarınızın sağlamlık çerçevesi içinde ve uzun ömürlü olacak şekilde gözden geçirilmesini sağlıyor. Ay boşlukta ilerlediği için doğal olarak yeni bir karar veremiyor hatta uygulamaya dökemiyoruz. Ancak alttaki paragrafta da yazdığım gibi, ben sizler açısından 28 Şubat tarihini inancınızı güçlendirici ve sizi hayata bağlayıcı gelişmeler anlamında etkili buluyorum.

TÜM BURÇLAR İÇİN NOT:

Merkür-Satürn ve Merkür-Pluto arasındaki destekleyici görünümlerin ilki bugün gerçekleşecek..Ancak, aynı görünümler 7 Mart, 28 ve 29 Mart tarihlerinde tekrarlanacak(merkür geri hareketi nedeniyle)

Demek ki,

Bugün karşılaştığımız durumlar,,,,bugün üzerinde düşündüklerimiz,,,bugün tamamdır dediklerimiz,,,,bugün adım attıklarımız,,,,,,belki kafamızı bulandıranlar,,belki de cevapsız kalan sorular 28 Şubat tarihinde VEnüs ve Neptünün güçlendirici ışığı altında olumlu yönde gelişebilir…..olmayan, gerçekleşmeyen, bir türlü şifaya kavuşmayanlar,,,,7 Mart tarihinde tekrar düşünmemizi, ,,tekrar bakmamızı, tekrar değerlendirmemizi sağlar….28 ve 29 Mart tarihinde ise, karşımıza çıkacak fırsatlar, aktif enerjiler,,,olmayanı geride bırakma, olana yelken açma anlamında bizi harekete geçirir…

Hayırlar ola diyelim…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*