Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Yengeç

Yengeç

Gezegeni : Ay
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Beyaz, gümüş
Uğurlu Sayısı : 2
Uğurlu Taş : Yakut, aytaşı
Uğurlu Gün : Pazartesi

Sevgili Yengeçler Koç burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında yeni bir güne adım atıyoruz. Başkalarının fikirlerine, isteklerine tahammül edemeyiz. Bazen sınırlarımızı aşan hatta yetkimiz dahilinde olmayan işlere karışabiliriz veya başkaları bizim üzerimizde hiçbir hakkı olmadığı halde söz sahibi olabilir. Şunu şöyle yap diyerek ikazda bulunabilir. Etrafımızdaki dünya bize pek zevk vermeyebilir. Bazı kişilerin bencil tavırları yüzünden gerginlik duyabiliriz.

Saat 15:05 Ay-Uranüs kavuşumu, baskılar karşısında rahatsız olduğunuzun işaretçisidir. Toplumsal kurallar, dayatmalar, kısıtlamalar, kendinize özgü biçimde hareket edememek isyan etmenize neden olabilir. Bir çıkış yolu bulmaya ve bu baskılardan kurtulmaya çalışabilirsiniz.

Saat 16:00 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, mecburiyetlerden hoşlanmadığınızı gösteriyor. İlişkinizle alakalı konularda kafanız biraz karışabilir. Yalnız kalmak, rahatlamak, belki bir dostla muhabbet etmek hoşunuza gidebilir. Sağlığınızı düşünerek gereksiz polemiklere girmeyiniz.

Saat 23:34 Ay-Pluto görünümü, toplumla ve ilişkinizle birebir alakalı konularda zorlandığınızı söylemek mümkün. Ancak sabırlı olmanız gerektiği için bir hayli öfke duyabilirsiniz. Konuşsam olmuyor, sussam gönlüm razı değil sözü sanki sizin için söylenmiş gibidir.

Beklentileriniz doğrultusunda güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*